Ruda Śląska

Czy warto kupić nowy dom w Rudzie Śląskiej od dewelopera?

Ruda Śląska - nowe domypowstają tu jak grzyby po deszczu. Ale czy opłaca się zainwestować w zakup domu bardziej niż w nieruchomość z rynku wtórnego? Oto co przemawia ZA kupnem nowego domu.

Na co zwracać uwagę, szukając dewelopera w Rudzie Śląskiej?

Bez względu na to, czy szukamy dobrego dewelopera w Rudzie Śląskiej czy w jakimkolwiek innym mieście, zawsze warto sprawdzić kilka rzeczy.

O co warto zapytać dewelopera przed zakupem nowego domu w Rudzie Śląskiej?

O co warto zapytać podczas spotkania z deweloperem? Przygotuj się i zaczerpnij wiedzy, zanim zdecydujesz się na wymarzony nowy dom w Rudzie Śląskiej. Przykładowe pytania.

Dom w Rudzie Śląskiej wykończony pod klucz - czy warto?

Dom oddany „pod klucz” deweloper oferuje za dodatkową opłatą. Jest to opcja dla osób, które cenią sobie czas i pieniądze. Deweloper, realizując wykończenia dla wielu domów, zakupuje materiały hurtowo, co sprawia, że są tańsze.

Jak krok po kroku kupić dom w Rudzie Śląskiej?

Jak najlepiej przygotować się do kupna nowego domu w Rudzie Śląskiej? Jakie kroki podjąć?

Umowa deweloperska - co to jest i co powinna zawierać?

Umowa deweloperska to gwarancja bezpieczeństwa dla Ciebie i dla naszej firmy. Dzięki temu dokumentowi zarówno inwestor, jak i nabywca nieruchomości mogą chronić swoje interesy i zapobiec ewentualnemu niedotrzymaniu wynikających z niej zobowiązań.

Jak uzyskać kredyt na zakup nowego domu w Rudzie Śląskiej?

Wymarzony nowy dom w Rudzie Śląskiej? Do tego najczęściej potrzebny jest kredyt. Zanim go otrzymamy, bank zbada naszą zdolność kredytową. A co to właściwie jest?

Czy mieszkanie z dopłatą MdM można kupić u dewelopera?

Z dopłat w ramach programu rządowego Mieszkanie dla Młodych skorzystać mogą zarówno osoby, które chcą kupić nowe mieszkanie w Rudzie Śląskiej, jak i klienci zainteresowani mieszkaniami z rynku wtórnego.