Wynajem żurawi wieżowych Śląsk, Katowice

Jesteśmy jedną z wiodących firm zajmujących się wynajmem żurawi wieżowych na Śląsku. Wiemy, czego oczekują od nas klienci, dlatego posiadamy wszechstronną ofertę urządzeń dźwignicowych. Jesteśmy dostarczyć na Twój plac budowy niemal każdy sprzęt umożliwiając zrealizowanie nawet najbardziej skomplikowanego projektu. Jako zespół zaangażowanych specjalistów kładziemy nacisk na dopasowanie oferty żurawi do oczekiwań klientów. Zapraszamy do poznania szczegółów dotyczących usługi wynajmu żurawi wieżowych na Śląsku!

Wypożyczalnia żurawi wieżowych - Śląsk, Katowice

Żurawie wieżowe to niezwykle efektywne i wysoko wydajne urządzenia pozwalające na realizację większości zleceń. Udźwig tego urządzenia wynosi 3 tony, z kolei maksymalna wysokość 60 metrów. Duża mobilność, wszechstronność zastosowania i szybkość działania to cechy, które charakteryzują żurawie wieżowe. W trakcie wynajmu żurawi w Katowicach klient może liczyć na kompleksowe wsparcie i zaangażowanie w realizację projektu. A dodatkowo otrzymuje kompleksowo wyposażony sprzęt najwyższej jakości.

Posiadamy w ofercie żurawie wieżowe górnoobrotowe:

  • Liebherr 50 K,
  • Liebherr 63 K,
  • Liebherr 71 EC,
  • Liebherr 91 EC,
  • Liebherr 112 EC-H,
  • Liebherr EC-H Fr.Tronic.

Szczegółów dotyczących oferty udzielają specjaliści firmy Dombud S.A. - wystarczy się z nami skontaktować, a odpowiemy na każde pytanie.

Zalety wynajmu żurawi wieżowych

Podstawową zaletą wynajmu żurawi wieżowych na Śląsku od firmy Dombud S.A. jest fakt wynajęcia wysokiej klasy sprzętu z zaufanego źródła w atrakcyjnej cenie. Żurawie wieżowe są mobilnym, niezwykle efektywnym, kompaktowym i wieloetapowym sprzętem budowlanym, coraz częściej i chętniej wynajmowanym z uwagi na możliwość pracy w trudnych, ciasnych przestrzeniach. Korzystanie z urządzeń dźwignicowych gwarantuje wydajną, efektywną, tanią i szybką pracę.

Z zalet tych mogą skorzystać osoby zainteresowane usługą wynajmu żurawi wieżowych w Katowicach w firmie Dombud S.A. Zachęcamy do skontaktowania się z naszymi pracownikami w celu omówienia szczegółów i dopasowania sprzętu do specyfiki zlecenia.

Znaczenie żurawi wieżowych na placu budowy

Głównymi funkcjami żurawi są podnoszenie i przenoszenie ciężkich materiałów czy urządzeń budowlanych - np. betonu, stali, a nawet generatorów. Wynajem żurawi w Katowicach i okolicy sprawdzi się zarówno w przypadku krótkotrwałych, jak i długotrwałych projektów budowlanych. Sprzęt ten nadaje się do najtrudniejszych zadań specjalnych - a w szczególności montażu elementów stalowych czy podnoszenia ciężkich materiałów. Bez żurawi nie byłoby możliwe przeprowadzenie większości prac budowlanych czy zmienianie infrastruktury miasta.

Dlaczego DOMBUD S.A.?

Poza wieloletnim doświadczeniem dysponujemy zespołem wykwalifikowanych inżynierów czuwających nad zleceniami klientów. Dopasowujemy sprzęt i jego dodatkowe elementy do specyfiki zlecenia, gwarantując skuteczne, bezpieczne i szybkie zrealizowanie planu budowlanego. Dombud S.A. jest liderem nie tylko na rynku nieruchomości, teraz także na rynku budowlanym. Obiecujemy, że korzystając z naszej usługi wynajmu żurawi wieżowych w Katowicach i okolicy nie będziesz zawiedziony.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wynajmu żurawi wieżowych w Katowicach i w całym regionie Śląska.