Wynajem rusztowań Katowice, Śląsk

Interesuje Cię wynajem rusztowań na Śląsku? Obojętnie od tego, czy potrzebujesz sprzętu w Katowicach, Chorzowie, Zabrzu, Gliwicach, czy innym mieście z tego województwa, w Dombud S.A. możesz wypożyczyć sprawdzony sprzęt w atrakcyjnej cenie. Sprawdź naszą ofertę systemu rusztowań!

Nie płać za rusztowanie, tylko wynajmij

Wynajem rusztowania to usługa mająca wiele zalet. Kluczową z nich jest cena. Wypożyczenie sprzętu jest zdecydowanie tańszą opcją niż zakup własnego, nawet jeśli decydujemy się na rusztowanie z drugiej ręki. Dlatego też na wynajem bardzo często decydują się początkujący przedsiębiorcy, którzy stawiają swoje pierwsze kroki na rynku usług budowlanych.

Rodzaje rusztowań budowlanych na wynajem — oferta na terenie Śląska

W Dombud S.A. możesz wypożyczyć trzy rodzaje rusztowań: fasadowe, przejezdne i warszawskie. W szczególności sporym zainteresowaniem cieszą się rusztowania fasadowe oraz warszawskie.

Rusztowania warszawskie

Rusztowania warszawskie są to stabilne konstrukcje umożliwiające wykonywanie prac na wysokościach. Łączony czopowo szkielet składa się z jednakowych ram spawanych ze stalowych rur. Z kolei rama stanowi moduł z pionowych rur o długości 0,7 m, które połączone są ze sobą poziomymi, 1,5 m rurami. Aby jeszcze bardziej ustabilizować ramę, wspomniane przed chwilą 1,5-metrowe rury łączą dwie cienkie oraz krótkie rurki. Poszczególne segmenty można z łatwością zamontować, nie używając do tego dodatkowych narzędzi czy akcesoriów. Co ważne, cała konstrukcja może mieć maksymalną wysokość 8 metrów (jeśli zakotwiona jest czterema odciągami) lub 5 metrów (gdy nie jest zakotwiona czterema odciągami).

Rusztowania fasadowe

Rusztowania fasadowe, nazywane także elewacyjnymi, są składanymi konstrukcjami stalowymi wyróżniającymi się bardzo dobrymi parametrami nośnymi i funkcjonalnymi. Ze względu na prostą regulację oraz funkcjonalność rusztowania fasadowe stanowią jeden z najważniejszych elementów wszelkich prac budowlanych, które wykonywane są na wysokościach. Firmy korzystają z nich zarówno przy pracach związanych z pokrywą dachową budynków, jak i przy naprawach elewacji, malowaniu, docieplaniu oraz tynkowaniu.

Jakie jeszcze zalety mają rusztowania fasadowe? Oprócz łatwej regulacji wyróżnia je także elastyczność (dopasowanie wysokości platform i stelażu do odpowiedniej wysokości nie jest trudne) oraz modułowość.

Od czego zależy cena wynajmu rusztowania?

Na koszt wynajmu rusztowania składa się kilka czynników. Wpływ na cenę najmu mają m.in. usytuowanie platformy roboczej (wysokość robocza), okres, na jaki chcemy wynająć sprzęt, a także rozmiar i rodzaj samego rusztowania. W przypadku dłuższego okresu wynajmu warunki są ustalane indywidualnie.

Ile kosztuje wynajem rusztowania?

W związku z tym, że cena za wynajem rusztowania jest zależna od wielu czynników, postanowiliśmy nie udostępniać szczegółowego cennika. Każdorazowo jednak oferujemy wynajem na korzystnych warunkach, gwarantując konkurencyjne stawki. Aby poznać szczegółowy cennik za wynajem, wystarczy skontaktować się z przedstawicielami naszej firmy. Zapraszamy do skorzystania z oferty!

Dlaczego warto wynająć rusztowanie?

Zamiast kupna inwestorzy mogą zdecydować się na wynajem specjalistycznego sprzętu. Jest to nie tylko tańsze rozwiązanie, ale często także bezpieczniejsze i bardziej efektywne. Rusztowanie pozwala na łatwiejszy i szybszy dostęp do trudno dostępnych miejsc, co z kolei pozwala na sprawniejsze i bardziej efektywne wykonywanie prac. Wynajem oznacza również brak problemów z transportem i magazynowaniem. Aby przewieźć konstrukcję na budowę, należy dysponować odpowiednimi pojazdami. Korzystanie z usług zewnętrznej firmy pozwoli Ci wyeliminować także ten problem. Dodatkowo decydując się na wypożyczenie rusztowania, możesz mieć pewność, że wynajmujesz je w bardzo dobrym stanie technicznym, a ponadto możesz wybrać odpowiedni rodzaj i rozmiar rusztowania dopasowany do specyfikacji Twojego projektu lub budowy.

Wypożyczalnia rusztowań na Śląsku — wynajem i montaż

Inwestorzy współpracujący z Dombud S.A. cenią usługę wynajmu rusztowania na Śląsku za profesjonalizm, dotrzymywanie terminów, fachowe doradztwo oraz kontrolowanie oferowanego sprzętu. Systemowa budowa rusztowań pozwala regulować wysokość oraz tworzyć modułowe, a co najważniejsze, bezpieczne konstrukcje. W zależności od Twoich potrzeb możesz wynająć trzy rodzaje rusztowań: fasadowe, przejezdne oraz warszawskie. Każdy warianty możesz dopasować do wysokości kondygnacji oraz specyfiki zleconego projektu. Zapraszamy!

Zapraszamy do kontaktu potencjalnego Klienta!