Wynajem rusztowania Śląsk, Katowice

Interesuje Cię wynajem rusztowań na Śląsku? Obojętnie od tego, czy potrzebujesz sprzętu w Katowicach, Chorzowie, Gliwicach, czy innym mieście z tego województwa, w Dombud możesz wypożyczyć sprawdzony sprzęt w atrakcyjnej cenie.

Wypożyczalnia rusztowań - Śląsk, Katowice

Inwestorzy współpracujący z Dombud cenią usługę wynajmu rusztowania na Śląsku za profesjonalizm, dotrzymywanie terminów, fachowe doradztwo oraz kontrolowanie oferowanego sprzętu. Systemowa budowa rusztowań pozwala regulować wysokość oraz tworzyć modułowe, a co najważniejsze, bezpieczne konstrukcje. W zależności od Twoich potrzeb możesz wynająć trzy rodzaje rusztowań: fasadowe, przejezdne oraz warszawskie. Każdy warianty możesz dopasować do wysokości kondygnacji oraz specyfiki zleconego projektu.

Jeśli interesuje Cię wynajem rusztowań w Katowicach oraz okolicach, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania oraz dopasują optymalne rozwiązanie do Twoich potrzeb.

Zalety wynajmu rusztowań

Wynajem rusztowania to usługa mająca wiele zalet. Kluczową z nich jest cena. Wypożyczenie sprzętu jest zdecydowanie tańszą opcją niż zakup własnego, nawet jeśli decydujemy się na rusztowanie z drugiej ręki. Dlatego też na wynajem bardzo często decydują się początkujący przedsiębiorcy, którzy stawiają swoje pierwsze kroki na rynku usług budowlanych.

Kolejnym plusem wynajmu rusztowania jest brak problemów z transportem i magazynowaniem. Aby przewieźć konstrukcję na budowę, należy dysponować odpowiednimi pojazdami. Korzystanie z usług zewnętrznej firmy pozwoli Ci wyeliminować także ten problem.

Rodzaje rusztowań do wynajmu

W Dombud możesz wypożyczyć trzy rodzaje rusztowań: fasadowe, przejezdne i warszawskie. W szczególności sporym zainteresowaniem cieszą się rusztowania fasadowe oraz warszawskie. Sprawdź poniżej, dlaczego wielu naszych klientów tak chętnie je wynajmuje.

Rusztowania warszawskie

Rusztowania warszawskie są to stabilne konstrukcje umożliwiające wykonywanie prac na wysokościach. Łączony czopowo szkielet składa się z jednakowych ram spawanych ze stalowych rur. Z kolei rama stanowi moduł z pionowych rur o długości 0,7 m, które połączone są ze sobą poziomymi, 1,5 m rurami. Aby jeszcze bardziej ustabilizować ramę, wspomniane przed chwilą 1,5-metrowe rury łączą dwie cienkie oraz krótkie rurki. Poszczególne segmenty można z łatwością zamontować, nie używając do tego dodatkowych narzędzi czy akcesoriów. Co ważne, cała konstrukcja może mieć maksymalną wysokość 8 metrów (jeśli zakotwiona jest czterema odciągami) lub 5 metrów (gdy nie jest zakotwiona czterema odciągami).

Rusztowania fasadowe

Rusztowania fasadowe, nazywane także elewacyjnymi, są składanymi konstrukcjami stalowymi wyróżniającymi się bardzo dobrymi parametrami nośnymi i funkcjonalnymi. Ze względu na prostą regulację oraz funkcjonalność rusztowania fasadowe stanowią jeden z najważniejszych elementów wszelkich prac budowlanych, które wykonywane są na wysokościach. Firmy korzystają z nich zarówno przy pracach związanych z pokrywą dachową budynków, jak i przy naprawach elewacji, malowaniu, docieplaniu oraz tynkowaniu.

Jakie jeszcze zalety mają rusztowania fasadowe? Oprócz łatwej regulacji wyróżnia je także elastyczność (dopasowanie wysokości platform i stelażu do odpowiedniej wysokości nie jest trudne) oraz modułowość.

Dlaczego Dombud

Jesteśmy firmą deweloperską zatrudniającą doświadczonych specjalistów, którzy dysponują ogromną wiedzą. Dzięki temu możesz liczyć na fachowe doradztwo przy wyborze rusztowań.

Wynajem rusztowań na Śląsku przebiega u nas sprawnie i terminowo. Wybierając naszą firmę, masz pewność, że korzystasz ze sprawdzonego technicznego oraz cyklicznie serwisowanego sprzętu.

Zapraszamy do kontaktu