Wynajem szalunków Śląsk, Katowice

Wynajem szalunków na Śląsku to nasza specjalność! Oferujemy wysokiej jakości szalunki stropowe, fundamentowe i ścienne niezbędne podczas realizacji projektów inwestycyjnych. Zależy nam na jakości oferowanych sprzętów i bezpieczeństwie ich obsługi, dlatego wynajem szalunków opiera się na przejrzystych warunkach z możliwością wglądu do certyfikatów i niezbędnych dopuszczeń. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Dombud S.A.!

Wynajem szalunków na Śląsku

Przy pracach budowlanych inwestorzy i podwykonawcy korzystają nie tylko z kompleksowych, autonomicznych sprzętów, ale także konstrukcji uzupełniających. W związku z tym Dombud stworzył ofertę wynajmu szalunków na Śląsku, dzięki czemu wykonasz prace przy instalacjach (naziemnych i podziemnych), rurociągach oraz prace montażowe zbiorników czy pompowni. Posiadamy różne rodzaje szalunków, co pozwala na dobór artykułu pomocniczego do specyfiki danego zlecenia.

Klienci oczekujący wynajmu szalunków w Katowicach mogą mieć pewność, że uzyskają fachową pomoc i sprzęt, który okaże się pomocny przy realizacji zarówno małych, jak i dużych projektów budowlanych. Nasze szalunki mogą stanowić zabezpieczenie wykopów czy stropów. Decydując się na wynajem szalunków w Katowicach i okolicy zyskujesz kompletny sprzęt, niewymagający zakupu dodatkowych urządzeń.

Dostępne szalunki na wynajem

Jesteśmy otwarci na potrzeby klientów, dlatego oferujemy wynajem szalunków w Katowicach i okolicy na atrakcyjnych warunkach. Nasz asortyment obejmuje zróżnicowane szalunki, które są kompatybilne z niemal każdą konstrukcją. Każdy z systemów szalunkowych jest w pełni kompletny i nadaje się od razu do pracy.

Szalunki Stal Form

Ten rodzaj szalunków fundamentowych posiada wszechstronne zastosowanie w przypadku konstrukcji betonowych i żelbetonowych. Nadają się one do zróżnicowanych prac budowlanych o małej powtarzalności form. Szalunki Stal Form wykonane są ze stali, a ich produkcja odbywa się w Polsce.

Szalunki Rasto

Szalunki ścienne o doskonałej wytrzymałości gwarantują wysoką odporność przy pracach na budowie. Ten rodzaj systemu posiada ochronę sklejki szalunkowej, a dodatkowo przez mniejszą podkowę gwarantuje mniejszy odcisk na betonie.

To najpopularniejszy rodzaj szalunków ściennych składający się z wysokiej jakości płyt szalunkowych. Są one produkowane w Polsce zgodnie z rygorystycznymi normami, zapewniając bezpieczną i skuteczną pracę na budowie.

Z myślą o klientach oferujemy również systemy szalunkowe z osprzętem AZ - według własnego projektu.

Dlaczego warto skorzystać z naszej wypożyczalni szalunków?

Dbając o komfort klientów oferujemy krótkoterminowy i długoterminowy wynajem szalunków w Katowicach i okolicy, otaczając ich kompleksową i profesjonalną opieką. Terminowość to nasz priorytet, dlatego wyrażając gotowość do odbioru szalunków, gwarantujemy odbiór w ustalonym dniu. Wystarczy się z nami skontaktować, a specjaliści firmy Dombud S.A. przedstawią Ci szczegółową ofertę na korzystnych warunkach!

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu - postaramy się pomóc i odpowiedzieć na nurtujące pytania.