Poradnik dewelopera

Jak urządzić małe mieszkanie? Aranżacja małego mieszkania bez błędów

Urządzenie małego mieszkania to nie lada wyzwanie. Istnieją jednak sposoby na to, aby stworzyć w pełni funkcjonalne, przestronne i stylowe mieszkanie, które pomieści wszystko, co jest potrzebne do w codziennym życiu. Przedstawimy garść inspiracji do małego mieszkania, pokazując, jak fajnie urządzić małe mieszkanie, które będzie miało oddzielną sypialnię, kącik wypoczynkowy, przestrzeń do pracy i kącik jadalniany. Znamy sposób na to, jak praktycznie urządzić bardzo małe mieszkanie - zarówno to dwupokojowe, jak i kawalerkę.

Dom czy mieszkanie – co opłaca się bardziej kupić w 2023 roku?

Zastanawiasz się, co jest lepsze: dom czy mieszkanie? Nie jesteś pewien, co wybrać: mieszkanie w bloku czy dom? Wiedz, że są to dylematy wielu osób, które są przed zakupem pierwszej lub kolejnej własnej nieruchomości.

Mieszkanie dla młodych - co to jest i jakie warunki trzeba spełnić?

Nieustabilizowana sytuacja mieszkaniowa na polskim rynku przyczyniła się do powstania rządowych programów wsparcia dla ludzi młodych marzących o posiadaniu własnego mieszkania.

Budowa domu pod klucz - co warto wiedzieć?

Decyzja o wyborze projektu to jedna z najważniejszych części procesu budowy domu, jednak nie jedyna. Po stronie nabywcy leży również decyzja o standardzie wykończenia nowego domu.

Mieszkanie pod klucz - co oznacza?

Otrzymanie kluczy do własnego mieszkania to jedna z najszczęśliwszych chwil w życiu człowieka. Dość szybko jednak pojawia się problem z wykończeniem lokalu i odzwierciedleniem marzeń stylistycznych w jego wnętrzu.

Stan deweloperski domu lub mieszkania - co to znaczy?

Pomiędzy realizacją stanu surowego a wykończeniem pod klucz występuje etap pośredni w postaci stanu deweloperskiego. Zgodnie z definicją stan deweloperski określa standard wykończenia mieszkania lub domu pochodzącego z rynku pierwotnego.

Umowa deweloperska - co to jest i co powinna zawierać?

Umowa deweloperska to gwarancja bezpieczeństwa dla Ciebie i dla naszej firmy. Dzięki temu dokumentowi zarówno inwestor, jak i nabywca nieruchomości mogą chronić swoje interesy i zapobiec ewentualnemu niedotrzymaniu wynikających z niej zobowiązań.

Sprawdź porady dla swojego miasta

Katowice

Dowiedz się więcej o zakupie nieruchomości w Katowicach.

Oświęcim

Dowiedz się więcej o zakupie nieruchomości w Oświęcimiu.

Ruda Śląska

Dowiedz się więcej o zakupie nieruchomości w Rudzie Śląskiej.