Oświęcim

Czy warto kupić nowy dom w Oświęcimiu od dewelopera?

Oświęcim - nowe domypowstają tu jak grzyby po deszczu. Ale czy opłaca się zainwestować w zakup domu bardziej niż w nieruchomość z rynku wtórnego? Oto co przemawia ZA kupnem nowego domu.

Na co zwracać uwagę, szukając dewelopera w Oświęcimiu?

Bez względu na to, czy szukamy dobrego dewelopera w Oświęciumiu czy w jakimkolwiek innym mieście, zawsze warto sprawdzić kilka rzeczy.

O co warto zapytać dewelopera przed zakupem nowego domu w Oświęcimiu?

O co warto zapytać podczas spotkania z deweloperem? Przygotuj się i zaczerpnij wiedzy, zanim zdecydujesz się na wymarzony nowy dom w Oświęcimiu. Przykładowe pytania.

Dom w Oświęcimiu wykończony pod klucz - czy warto?

Dom oddany „pod klucz” deweloper oferuje za dodatkową opłatą. Jest to opcja dla osób, które cenią sobie czas i pieniądze. Deweloper, realizując wykończenia dla wielu domów, zakupuje materiały hurtowo, co sprawia, że są tańsze.

Jak krok po kroku kupić dom w Oświęcimiu?

Jak najlepiej przygotować się do kupna nowego domu w Oświęcimiu? Jakie kroki podjąć?

Jak uzyskać kredyt na zakup nowego domu w Oświęcimiu?

Wymarzony nowy dom w Oświęcimiu? Do tego najczęściej potrzebny jest kredyt. Zanim go otrzymamy, bank zbada naszą zdolność kredytową. A co to właściwie jest?

Czy mieszkanie z dopłatą MdM można kupić u dewelopera?

Z dopłat w ramach programu rządowego Mieszkanie dla Młodych skorzystać mogą zarówno osoby, które chcą kupić nowe mieszkanie w Oświęcimiu, jak i klienci zainteresowani mieszkaniami z rynku wtórnego.