Katowice

Czy warto kupić nowy dom w Katowicach od dewelopera?

Katowice - nowe domy powstają tu jak grzyby po deszczu. Ale czy opłaca się zainwestować w zakup domu bardziej niż w nieruchomość z rynku wtórnego?

Na co zwracać uwagę, szukając dewelopera w Katowicach?

Bez względu na to, czy szukamy dobrego dewelopera w Katowicach czy w jakimkolwiek innym mieście, zawsze warto sprawdzić kilka rzeczy.

O co warto zapytać dewelopera przed zakupem nowego domu w Katowicach?

O co warto zapytać podczas spotkania z deweloperem? Przygotuj się i zaczerpnij wiedzy, zanim zdecydujesz się na wymarzony nowy dom w Katowicach. Przykładowe pytania.

Dom w Katowicach wykończony pod klucz - czy warto?

Dom oddany „pod klucz” deweloper oferuje za dodatkową opłatą. Jest to opcja dla osób, które cenią sobie czas i pieniądze. Deweloper, realizując wykończenia dla wielu domów, zakupuje materiały hurtowo, co sprawia, że są tańsze.

Jak krok po kroku kupić dom w Katowicach?

Jak najlepiej przygotować się do kupna nowego domu w Katowicach? Jakie kroki podjąć?

Jak uzyskać kredyt na zakup nowego domu w Katowicach?

Wymarzony nowy dom w Katowicach? Do tego najczęściej potrzebny jest kredyt. Zanim go otrzymamy, bank zbada naszą zdolność kredytową. A co to właściwie jest?

Kupno mieszkania w Katowicach w programie dopłat MDM

Z dopłat w ramach programu rządowego Mieszkanie dla Młodych skorzystać mogą zarówno osoby, które chcą kupić nowe mieszkanie w Katowicach, jak i klienci zainteresowani mieszkaniami z rynku wtórnego.