Wynajem z możliwością wykupu

Firma DOMBUD DEVELOPMENT Sp. z o.o., oprócz działalności związanej z zarządzaniem nieruchomościami i typowej sprzedaży nowych mieszkań na rynku pierwotnym, proponuje również MIESZKANIA DO WYNAJĘCIA Z MOŻLIWOŚCIĄ WYKUPU NA WŁASNOŚĆ.

Budynek wielorodzinnyJeżeli jesteś w trakcie sprzedaży swojego mieszkania, wynajmujesz za duże pieniądze, lub mieszkasz z rodzicami, jesteś młody i nie dostaniesz kredytu, albo nie chcesz spłacać go przez kilkadziesiąt lat?  Mamy mieszkania w sam raz dla Ciebie !!!

Wpłać 30% wartości mieszkania (tzw. wkład własny) + kaucję i mieszkaj płacąc miesięcznie czynsz za wynajem! Przy wpłacie większego wkładu własnego - niższy czynsz! Gwarantujemy Ci, że cena netto mieszkania przez Ciebie wynajmowanego jest stala i w dogodnym momencie wynajmu możesz wykupić mieszkanie od dewelopera na własność. Mieszkanie jest wykończone„pod klucz”, a więc wchodzisz i mieszkasz!

W dowolnym momencie możesz dopłacić brakujące 70% i stać się właścicielem tego mieszkania!

Jako Właściciel mieszkania nie placisz już czynszu -stajesz się członkiem Wspólnoty Mieszkaniowej utworzonej na nieruchomości i płacisz tylko za zarzadzanie nieruchomością wspólną (około 3zł/m2). Jeżeli jednak zdecydujesz, że chcesz zrezygnować z wynajmowania mieszkania od dewelopera - Twoje 30% wkładu własnego i kaucja jest zwracane.

Warunkiem zamieszkania w Dombud Development jest podpisanie umowy najmu albo umowy zakupu mieszkania.

Najemca podpisuje umowę najmu mieszkania na czas nieokreślony i wpłaca dodatkowo kaucję, która po rozwiązaniu umowy jest zwracana w pomniejszeniu o koszt zużycia mieszkania. Wszystkie media rozliczane są indywidualnie wg rzeczywistego zużycia.

Lokale mieszkalne, które nie mają jeszcze zakończonych prac wykończeniowych możesz w uzgodnieniu z deweloperem dopasować do własnych potrzeb.

Woda jest płacona zaliczkowo i rozliczana w okresach 6-cio miesiecznych.

Dombud Development Sp. z o.o. w Katowicach przypomina, iż wszelkie planowane zmiany w mieszkaniu Lokator zobowiązany jest ustalić z Właścicielem mieszkania. W tym celu należy złożyć odpowiednie pismo z proponowanymi zmianami i ewentualnymi szkicami lub projektami.

Informujemy także, iż wszelkie usteki powstałe w wynajętym od dewelopera mieszkaniu należy zgłaszać do Dombud Development w formie pisemnej, celem przeprowadzenia  przeglądu i podjęcia stosownych działań.

Wszelkie prace remontowe prowadzone przez Najemcę, bez uzgodnienia z Właścicielem obciążają tylko i wyłącznie Najemcę.

Oferujemy pomoc w uzyskaniu kredytów bankowych NA WKŁAD WŁASNY do wynajmu mieszkania z opcją wykupu na własność lub KREDYTU HIPOTECZNEGO NA ZAKUP MIESZKANIA.

Kontakt: 

ul. Drzymały 15 pok. nr 114 (I piętro) 
40-059 Katowice

(32) 7-219-299
728 314 989

development@dombud.pl

Sprawdź teraz: