Deweloper Katowice - godny zaufania

Nowe mieszkania i domy

Oferujemy 144 nowe mieszkania w miastach: Knurów, Katowice, Chorzów, Oświęcim, Chrzanów, Tarnowskie Góry.

Grupa DOMBUD

Jesteśmy renomowaną spółką, działającą na rynku usług budowlanych od ponad 70-ciu lat.  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i oddanemu zespołowi fachowców, wypracowaliśmy sobie markę jednej z czołowych firm budowlanych, działających na terenie województwa śląskiego i małopolskiego, w takich miastach jak Katowice, Chorzów czy Oświęcim. 

Chętnie realizujemy projekty na innych obszarach kraju, np. w województwie mazowieckim.

Podejmujemy współpracę z inwestorami prywatnymi, remontując oraz wznosząc od podstaw budynki użyteczności publicznej (m.in. szkoły, urzędy, obiekty sportowe), obiekty komercyjne (handlowo-usługowe, produkcyjno-magazynowe i in.), inżynieryjne, a także domy i budynki mieszkalne o wysokim standardzie.

W grudniu 2005 roku uczyniliśmy kolejny wielki krok w naszej działalności, powołując spółkę DOMBUD DEVELOPMENT, świadczącą kompleksowe usługi deweloperskie. Firma zajmuje się sprzedażą oraz wynajmem mieszkań, a także zarządzaniem nowo wybudowanymi obiektami.

Przedsiębiorstwo Budowlane DOMBUD S.A. to także zaufany dostarczyciel prefabrykatów - schodów, balkonów i szeregu innych wyrobów betonowych produkcji własnej. Gwarantujemy wysoką jakość naszych produktów.

Wszystkich z Państwa, zainteresowanych naszą ofertą sprzedaży domów i mieszkań oraz innych usług, zachęcamy do kontaktu.

Firma deweloperska Katowice
- z nami znajdziesz idealne mieszkanie

Pomagamy naszym klientom znaleźć wymarzone mieszkanie o wysokim standardzie użytkowania w umiarkowanej cenie. Jako deweloper budowlany zajmujemy się:

  • sprzedażą domów i mieszkań z rynku pierwotnego,
  • zarządzaniem nieruchomościami i inwestycjami deweloperskimi.

Działamy głównie w województwie śląskim, z naszą pomocą kupisz lub wynajmiesz mieszkanie w dobrej cenie w takich miastach jak: Gliwice, Chorzów, Ruda Śląska, Bytom czy Mikołów.

Co więcej, nasza oferta nie jest jedynie skierowana do osób, posiadających odpowiednią ilość środków na zakup własnego mieszkania. Z usług DOMBUD mogą skorzystać także klienci, którzy nie są w stanie uzyskać kredyty czy nie mają jeszcze na tyle oszczędności, by stać się właścicielem nowego mieszkania lub domu. Doskonałą alternatywą dla wyżej wymienionej grupy, będzie oferta mieszkania na wynajem z możliwością zakupu.

Zaufaj deweloperowi z Katowic i jego inwestycjom

  • Jako deweloper budowlany mamy ugruntowaną pozycję na rynku, z nami bez problemu znajdziesz wymarzony nowy dom lub mieszkanie;
  • Pracuje u nas doświadczona i wykwalifikowana kadra;
  • Gwarantujemy konkurencyjne ceny;
  • Jesteśmy otwarci na negocjacje cen i terminów;
  • Współpracujemy ze sprawdzonymi podwykonawcami w zakresie specjalistycznych branż.